MIASTECZKO RADIA KATOWICE W LISOWICACH

3 sierpnia program Radia Katowice pn. "Odlotowe Lato z Radiem Katowice" nadawany był ze studia plenerowego w Lisowicach.

Podczas sześciu wejść na żywo opowiadaliśmy o tym co dzieje się w Lisowicach, o Muzeum Paleontologicznym, o cegielni, o Ogrodzie św. Jana Nepomucena, o odbywających się u nas biegach (m.in. o Ogólnopolskim Biegu Tropami Śląskich Dinozaurów), o pasjach mieszkańców, o przygotowywanych przez Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Lisowice potrawach (m.in. żeberka z dinozaura z ciapkapustą).

W godzinach od 10:00 do 14:00 była możliwość bezpłatnego zwiedzania wystawy w Muzeum, a także obejrzenia filmu o wykopaliskach. Przybyli goście mogli również zobaczyć m.in. lisowickie rękodzieło, skosztować naszych potraw oraz wziąć udział w warsztatach plastycznych. Był to ciekawy dzień, pełen wrażeń i miłych spotkań.

ZDJĘCIA

REPORTAŻE DOTYCZĄCE MUZEUM DO OBEJRZENIA PONIŻEJ. POZOSTAŁE MOŻNA ZOBACZYĆ NA STRONIE: www.lisowice.com